poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Wish me Mell

Wish me Mell

Mell to mały króliczek-dziewczynka o złotym sercu.
Pochodzi z Francji. Jest troszkę roztrzepana, przyjacielska i zamknięta w sobie. Często myślała, że nie ma nikogo kto by się nią przejmował, dopóki przyjaciele nie wysłali jej listów w których przypomnieli jej, że posiada przyjaciół którzy ją wspierają, zdecydowała się opuścić swój jajkowy-domek po raz pierwszy. Mell jest zakochana w listonoszu o imieniu Lutz. To właśnie on wysłał jej kiedyś bardzo specjalny list, który "otworzył" jej serce. Lutz podarował jej swoją czerwoną torbę- listonoszkę na pamiątkę, kiedy wyjechał z Merci Hills do Kenyi.
Jej pocztowym ptakiem jest Niedziela.

image

PROFIL POSTACI

Rok stworzenia postaci: 2010
Data urodzin: 27 grudnia
Prawdziwe imię: Mell
Zaprojektowana została przez Miyuki Okumura, który zaprojektował również Cinnamoroll'a.

image

Przyjaciele:

Każdy z nich ma swój domek w kształcie jajka:

Wszyscy mieszkają w magicznym miasteczku Merci Hills, który znajduje się pomiędzy tęczą, gdzie wszyscy są szczęśliwi i gdzie słowa takie jak: "dziękuję", potrafią przynieść wszystkim ciepło na sercu. Merci Hills można zwiedzić wcielając się w postać Mell i klikając w ten oto link:

image

Lutz
wish me mellの画像 プリ画像
Data urodzenia: 10 stycznia
Żółto-niebieski lew pochodzący z Kenyi. Był listonoszem w Merci Hills za czasów studiów. W liście, który wysłał Mell, napisał że opuszcza Merci Hills po jego studiach, by powrócić do Kenyi. Poprosił ją, by opiekowała się wszystkim w czasie jego nieobecności. Dał jej swoją czerwoną torebkę na pamiątkę. Znał Maimai i Roseanne jeszcze zanim poznał Mell. Kiedyś jego grzywa była wiecznie rozczochrana, ale Roseanne ustylizowała ją.

Chico
Data urodzenia: 31 marca
To fioletowy kotek z Japonii i jedna z najlepszych przyjaciółek Mell. Jest kapryśna i niecierpliwa. Ma ogon w różowo-fioletowe paski i to właśnie on zainspirowała Mell do zabarwienia jej ogona. 
Uwielbia modę i plotki, rywalizuje z Roseanne. Jej pocztowym ptakiem jest Sobota.

Poco
Data urodzenia: 3 grudnia
Jest wesołą i energiczną niebiesko-białą pandą z Chin i jeden z najlepszych przyjaciół Mell. Jest zakochany w Maimai. Przyniósł dla Mell dziwne jajko, z którego wykluł się smok o imieniu Nina.
Jego pocztowym ptakiem jest Środa. 

Lou
Data urodzenia: 11 listopada
Różowa koala z Australii. Jest najbardziej aktywny ze wszystkich, ale również cechuje go bezczelność i siła. Uwielbia grać w piłkę nożną, a czasami rywalizuje z Aro. Kiedyś zostawił Merci Hills i wrócił do swojego kraju na Boże Narodzenie, a później powrócił do Merci Hills z pamiątką dla Poco: małą pomarańczą, która śmieje się gdy się ją dotknie. 
Jego ptakiem pocztowym jest Poniedziałek. 

Roseanne
wish me mell ウィッシュミーメルの画像 プリ画像
Data urodzenia: 14 luty
Fioletowa aplaka-dziewczynka, jest choreografką i uwielbia taniec. Pełni funkcję menadżerki Maimai i zna Lutz przez długi czas. Rywalizuje z Chico. Pracuje jako barmanka w restauracji Roseanne, gdzie często rozmawia z Aro, który zwierza się jej ze swoich problemów. 

Nina
Data urodzenia: 2 marca
Zielona smoczyca z krajów skandynawskich. Gdy wykluła się z jajka ofiarowanego przez Poco, zaskoczyła wszystkich. Jest bardzo młoda i opiekuńcza, czasami zastanawia się, kim są jej rodzice. 
Jej pocztowym ptakiem jest Piątek.

Aro
Data urodzenia: 7 maja
Jasno-brązowy miś z Wielkiej Brytanii. Jest bardzo dobrym fotografem i perfekcyjnie obsługuje swój aparat. Zawsze racjonalnie myśli. Często widuje się z Roseanne w jej restauracji. 
Jego pocztowym ptakiem jest Wtorek.

Marin
Data urodzenia: 3 lipiec
Zielono-żółty żółw z Hawajów. Ma kolorową skorupę i nosi fioletową kokardkę. Uwielbia jedzenie, od czasu do czasu bywa roztrzepana jak Mell. Jej pocztowym ptakiem jest Czwartek.

Maimai
wish me mell ウィッシュミーメルの画像 プリ画像
Data urodzenia: 28 październik
Pochodząca z Japonii różowa dziewczynka-pies. Jest piosenkarką i divą.
Potrafi przekazywać uczucia za pomocą śpiewu, uwielbia arbuzy. Zna zarówno Roseanne jak i Lutz bardzo długo. Ma bardzo przyjazną i opiekuńczą osobowość. W swoim koncercie " Maimai's Humming Concert" dla studentów Merci Hills. Po tym występie Mell zainteresowała się Maimai, później stały się najlepszymi przyjaciółkami. 


Przedstawiona na zdjęciu kobieta to japońska piosenkarka Mai Kuraki. To właśnie ona użycza głosu Maimai.

Tu można posłuchać, jak śpiewa Maimai.
Ptaki pocztowe
wish me mellの画像 プリ画像

Ciel
wish me mellの画像 プリ画像

Ciel to malutka wróżka, która bacznie obserwuje Merci Hills. Mieszka w "Drzewie Wróżek", który znajduje się w centrum Merci Hills. 

image

Wszystkie informacje na temat postaci tłumaczone są przeze mnie.
Korzystałam z wielu źródeł, a przede wszystkim z wikipedii.
Mam nadzieję,że dzięki tej notce dowiedzieliście się więcej!


Pozdrawiam,
~Usami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Light Purple Pointer